top of page

Resultaten smileys Bernhardstraat/Zandweg februari 2026

Resultaten smileys Bernhardstraat/Zandweg februari 2026

In de maand februari hebben er weer twee smileys gestaan aan de Bernhardstraat/Zandweg. De meetresultaten zijn bekend. De smileys stonden deze keer in wegvak 1 aan de Bernhardstaat.


De meetresultaten zijn te zien in de vorm van infographics. Met een dergelijke weergave proberen we tekst, afbeeldingen en grafieken te combineren om data en kennis op een zo eenvoudig mogelijke manier aan inwoners en ondernemers kenbaar te maken.


Het gemiddeld aantal voertuigen per dag varieert per smiley (235 c.q. 331), maar is nog altijd als laag te bestempelen. 


De ‘V85’ was gedurende deze meetperiode 30 om 34 kilometer per uur. Dat betekent dat 85% van de auto’s 30 of 34 kilometer per uur of langzamer rijdt. Dat is wederom een keurig resultaat.


We hopen begin april 2026 nieuwe meetresultaten te kunnen delen van smileys in andere wegvakken aan de Bernhardstraat/Zandweg.


RESULTATEN SMILAY 1


RESULTATEN SMILEY 2

bottom of page