Verkiezingsschema bestuur Dorpsraad Burgh-Haamstede

MAARTEN.png

Maarten van Strien

vice-voorzitter

Lid sinds september 2017

Statutair aftredend september 2020

Irene.png.png

Irene Leijnse

Secretaris

Lid sinds oktober 2021

Statutair aftredend oktober 2024

John.png.png

John van Veenhuizen

Penningmeester

Lid sinds oktober 2021

Statutair aftredend oktober 2024

Barend.png.png

Barend Geskus

ICT 

Lid sinds februari 2018

Statutair aftredend februari 2021

Rooster van aftreden:

Barend  Geskus - september 2022

Maarten van Strien - september 2022

irene leijnse - januari 2025

John van Veenhuizen - januari 2025