Verkiezingsschema bestuur Dorpsraad Burgh-Haamstede

In verband met de corona kunnen we geen openbare vergadering beleggen. 

Onderstaand bieden wij het verkiezingsschema ter goedkeuring aan. 

Kees Veerhoek
Voorzitter

Lid sinds september 2017

Statutair aftredend september 2020

Ton Hanse

Penningmeester

Lid sinds september 2017

Statutair aftredend september 2020

Maarten van Strien

Lid sinds september 2017

Statutair aftredend september 2020

Barend Geskus

ICT 

Lid sinds februari 2018

Statutair aftredend februari 2021

Kitty de Muynck

Secretaris

Lid sinds mei 2017

Statutair aftredend mei 2020

Jacqueline Du Parand-Ulenberg

Lid sinds augustus 2019
Statutair aftredend augustus 2022

  • Facebook

Volg ons op Facebook:

Colofon